Grayscale dodaje Bitcoin o wartości 120 milionów dolarów

Grayscale dodaje Bitcoin o wartości 120 milionów dolarów do swoich kasetonów pośród ciągłego instytucjonalnego zainteresowania.

Bitcoin widział pewną zmienność w ciągu ostatnich kilku tygodni. Krypto waluta odbiła się od 30 000 dolarów do 40 000 dolarów, spadając nawet poniżej poprzedniego poziomu w pewnym momencie w ruchu, który przeraził byki.

Niezauważone przez ostatnią zmienność rynku, dane pokazują, że gracze instytucjonalni dodają do swoich pozycji Bitcoinów.

Skala szarości dodaje pozycje Bitcoinów

Według kryptońskiego agregatora danych Bloqport, Grayscale Investments, menedżer aktywów cyfrowych z Wall Street, dodał BTC o Crypto Bank wartości 118 mln dolarów do swoich kaset w ciągu ostatniego dnia. To dodaje 1 mld dolarów, które Grayscale kupiła dla swoich klientów w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Oznacza to, że firma posiada obecnie ponad 20 mld dolarów wiodącej waluty kryptograficznej, którą zarządza, co stanowi wzrost o ponad siedem procent w ujęciu BTC tylko w ciągu ostatnich 30 dni.

Grayscale dodaje te fundusze do swojego Grayscale Bitcoin Trust, który posiada BTC dla akredytowanych inwestorów, często włączając w to fundusze hedgingowe i inne podmioty instytucjonalne, które potrzebują zaangażowania w tej przestrzeni.

Więcej korporacyjnych pieniędzy przychodzących?

Michael Saylor z MicroStrategy odkrył, że będzie gospodarzem cyfrowej konferencji, która pozwoli kadrze kierowniczej z Ameryki Łacińskiej dowiedzieć się więcej o Bitcoin i jak można wdrożyć go w swoich firmach:

„W pierwszym tygodniu lutego spotkamy się z tysiącami członków kadry kierowniczej, dyrektorów… dyrektorów i doradców korporacyjnych“. Wszyscy chcą się dowiedzieć, jak podłączyć #bitcoin do ich bilansu lub P&L… Zamierzamy otworzyć źródło.“

Nie jest jasne, czy Grayscale jest optymalną metodą dla inwestorów w Ameryce Korporacyjnej lub Wall Street do alokacji kapitału do Bitcoin, ponieważ istnieje coraz więcej instytucjonalnych dostawców usług, które mogą bezpiecznie wykonywać i przechowywania BTC.

Fundusze Grayscale’s alt

Oczekuje się, że grayscale wkrótce doda nowe fundusze dla graczy instytucjonalnych w celu uzyskania dalszej ekspozycji na altcoiny.

Ten zrzut ekranu został niedawno udostępniony poniżej, który pokazuje zgłoszenia wskazujące na podpisane i złożone dokumenty dla nowych funduszy w skali szarości, w tym dla Chainlink (LINK), Tezos (XTZ), Basic Attention Token (BAT), Decentraland (MANA) i Filecoin (FIL).